Bu sayfada tüm video çeviri programları ücretsiz full versiyonlarını ve süre kısıtlamalı en güzel video çeviricileri bulup indirebilirsiniz.

Xilisoft 3GP Video Converter 3.1.34.0622b

İşletim Sistemi: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

Eklenme Tarihi: 18.04.2010

Dosya Boyutu: 13.8 Mb

Üretici: Xilisoft Inc

Lisans: Shareware

Program Tanıtımı

Güzel bir video Converter. Xilisoft 3GP Video Converter video çeviri programi ile DVD, VCD, SVCD, MOV, RM, AVI, MPEG, WMV, MPEG1, MPEG2 ve MPEG4 formatlarini 3GP formatina veya 3GP formatini MP2, MP3, AC3, RA, M4A formatlarindan birine kaliteli bir sekilde çevirebilirsiniz.Güzel bir video Converter.

İNDİR


Total Video Converter 3.71

Total Video Converter 3.71 Video çevirici

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 5.1 MB
Dil: Ingilizce
Kısıtlama: 15 gün
Üretici: EffectMatrix Ltd.
Ekleme Tarihi: 23-05-2011
Ekleyen: manager
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista

Program Tanıtımı

Total Video Converter üstün özellikli bir video ve ses dönüştürme programıdır. Program en popüler dosya biçimlerini desteklemektedir. Güçlü dönüştürme özelliği ile işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. İçerisindeki oynatıcı ile yaptığınız dönüştürmeleri kontrol edebilirsiniz. Her çeşit video dosyasını mobil video veya ses dosyalarına (MP4, 3GP, XviD, DivX, MPEG4, AVI, AMR) çevirebilir.

3GP, MP4, PSP, iPod, SWF, FLV, DVD, VCD, AVI, XviD, DivX ve MPEG4 biçimli video dosyalarını birbirine çevirebilir. MPEG biçimli video dosyalarını DVD, SVCD, VCD biçimli video dosyalarına dönüştürebilir ve daha birçok dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

İNDİR


Acala 3GP Movies Free 4.2.2

Video dönüştürücü

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: Acala Software Inc.

Boyut: 18.63 MB

Arayüz: İngilizce

Sistem: Windows XP/7/Vista

Kategori: MULTİMEDYA » Video Dönüştürücüler

Program Tanıtımı

Acala 3GP Movies Free ile avi, divx, xvid, mpeg, vob, vcd vb.. çoğu video formatını cep telefonlarında kullanılan format olan 3gp formatına çevirebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızda sakladığınız tüm küçük videolarınızı cep telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerde izleme ve gösterme şansına sahip olacaksınız. Programın önizleme ve toplu çevirme gibi özellikleri de var, bir de Acala 3GP Movies Free programı adından da anlaşıldığı gibi ücretsiz olunca denememek olmaz değil mi?

İNDİR


Any Video Converter Free 3.2.7

Any Video Converter Free 3.2.7 video çeviri programı

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: any-video-converter.com

Boyut: 22.26 MB

Arayüz: Türkçe

Sistem: Windows XP/7/Vista

Program Tanıtımı

Any Video Converter, ücretsiz bir video dönüştürme yazılımıdır. Any Video Converter ile DivX, XviD, MOV, rm, rmvb, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI dosyalarını MPEG-4 , PSP, MP4 player veya cep telefonları formatına dönüştürebilirsiniz. YouTube videolarını da destekliyor.

İNDİR


AVS Video Converter 8.0.4.495

AVS Video Converter 8.0.4.495 video çeviriciler

Lisans: Shareware/Deneme

Yayımcı: Online Media Technologies Ltd

Boyut: 62.92 MB

Arayüz: İngilizce

Sistem: Windows XP/7/Vista

Program Tanıtımı

AVS Video Converter, video ile ilişkili çeşitli aktiviteleri yapabilmenizi sağlayan yeni bir programdır. AVS Video Converter ile DVD disklerinizi kaydedebilir ve DVD yazdırabilirsiniz. Bunun yanında AVI (DivX, XviD, vb.), DV AVI, MP4 (Sony PSP ve Apple iPod), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), SWF, DVD, VOB, VRO,MPG, MPEG 1,2,4, DAT, VCD, SVCD, ASF, MJPEG, H.263, H.264, Real Video (RM, RMVB), DVR-MS, MKV, OGM, FLV gibi tüm video türlerini dönüştürebilirsiniz.

Menü ekleyip, yazdırarak kendi oluşturmuş olduğunuz filmleri evdeki DVD oynatıcınızda aileniz ve arkadaşlarınızla izleyebilirsiniz. İstemediğiniz bölümleri videodan silebilir, videoları kesebilir veya birleştirebilirsiniz. Bunların yanında döndürme, başlık ve telif de ekleyebilir, 50'den fazla ses ve görüntü efekti uygulayabilirsiniz.

Sony PSP, Apple iPod, Taşınabilir Medya Oynatıcı (PMP) ve cep telefonlarınıza direkt olarak (Bluetooth, Kızılötesi veya USB kablosu ile) yükleme yapabilirsiniz. Birden çok videoyu da toplu olarak tek seferde önüştürebilirsiniz. Yine toplu olarak kesme ve birleştirme yapabilir, çoklu videoları tek bir DVD yapabilirsiniz.

AVS Video Converter basit bir arayüze sahiptir, öğrenmek ve kullanmak sadece birkaç dakikanızı alır. Önemli Notlar: AVS Video Converter, AVS4YOU.com program paketinin bir parçasıdır. AVS4YOU.com sitesine birkez kayıt olarak bu paketin içerdiği 27 aracı senelik olarak 29$, ömürboyu için ise 59$ karşılığı kullanabilirsiniz.

İNDİR


FormatFactory 2.70

Format Factory video format çeviri

Lisans: Freeware/ Ücretsiz

Yayımcı: FormatFactory International Inc.

Boyut: 40.22 MB

Arayüz: Türkçe

Sistem: Windows XP/7/Vista

Program Tanıtımı

FormatFactory bir multi fonksiyonel medya dönüştürücüsüdür. Videoları MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF, müzikleri MP3/OGG/WMA/M4A/WAV, resimleri JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/.... vb. dönüşümleri gerçekleştirebiliyor. Zarar görmüş video ve ses dosyalarını onarabiliyor, multimedya dosyalarının boyutlarını küçültebiliyor, iphone ve ipod formatlarına destek veriyor. Aynı zamanda DVD ripleme işlemi de gerçekleştirebiliyor.

İNDİR


Free 3GP Video Converter 4.0.4

Free 3GP Video Converter 4.0.4

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: DVDVideoSoft Limited

Boyut: 14.24 MB

Arayüz: İngilizce

Sistem: Windows XP/7/Vista

Program Tanıtımı


Free 3GP Video Converter ile cep telefonunuzla çektiğiniz 3GP uzantılı videoları bilgisayarınıza AVI veya MP4 video formatlarında kaydedebilirsiniz. Dilerseniz sadece video dosyalarındaki sesleri de alabilir ve mp3 formatında kaydedebilirsiniz.

İNDİR

Menu

Çeviri Formları

Çevirmenlik başvurusu

Copyright © Designed by ingilizce çeviri sitemap