İNGİLİZCE ÇEVİRİ FİYATI.

Çeviri firmalarından fiyat alın.

İngilizce çeviri fiyatı ücreti Biz ingilizce çevirinize fiyat veriken kaliteli bir çeviriye verebileceğimiz en uygun fiyatı vermeye çalışırız bu hem sizin memnun kalmanız hemde bir sonraki işiniz içinde tekrar bizi seçtiğinizde de bizim memnun kalmamızı sağlamaktadır.

Bir çeviri yaptırmanız gerekmekte ve yüklü bir metin çevirisi yaptırmanız gerekiyor bunun için tek bir firmadan fiyat almanız durumunda cebinizden yüklü bir meblağ çıkmasına sebep olabilmektedir. İngilizce çeviri için fiyat alırken bir çok çeviri firmasından fiyat almanız tabi ki önemlidir ancak bu durumu abartıp "şu firma bu kadar fiyat veriyor, siz ne kadar fiyat verebilirsiniz" diyerek bir çok firmayı ararsanız fiyatı oldukça aşağıya çekmek mümkün, hele birde piyasa kötü ise işi sizden alabilmek için inanılmaz rakamlara ingilizce çeviri yaptırabilirsiniz ama çeviriyi teslim aldığınızda büyük bir olasılıkla hayal kırıklığı yaşayıp paranızı havaya atmış hissedebilirsiniz. Tabi tam tersi bir durumda söz konusu, çok uygun fiyata kaliteli çeviride çıkabilir bu da sizin şansınıza kalmış.

İngilizce çeviri fiyatı nasıl belirlenir.

  • ingilizce çeviri ücreti Çeviride sayfa standartı 1000 karakterdir klavye üzerindeki her tuş bir karakter buna göre sayfa sayısı belirlenir.
  • Çapraz çevirilerde fiyat farklı olarak hesaplanır.
  • Noter tasdikli çeviride ücret müşterimiz tarafından ödenir bu tutarı noter belirlemektedir.
  • Yurt dışına çıkacak evraklarınızda apostil tasdik tarafımızca yapılabilmektedir.
  • Sürekli müşterilerimize özel fiyatlar verebilmekteyiz.
  • İşin tamamlanması ile evraklarınız ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.
  • Teknik çeviriler veya resim üzerinde çalışma yapılması gibi çeviri hızını düşürecek etkenler fiyatın artmasına sebep olabilir.

 

 

Menu

Çeviri Formları

Çevirmenlik başvurusu