İngilizce Türkçe sözlük

İngilizce Türkçe Sözlükİngilizce çeviri sitesi ile 1 milyon terimin İngilizce ve Türkçe karşılıklarını bulabilirsiniz. Teknik, Hukuki, Ticari, Edebi, Biyoloji, Matematik, Fizik, Gastronomi, Kimya, Spor, Sinema, Müzik, Eğitim Elektrik Elektronik, Ekonomi, Mimari, Otomotiv, Askeri, Medikal terimlerin anlamları ve en çok kullanılan kelimelerin ne demek olduğunu ingilizce çeviri sitesiyle öğrenebilirsiniz.

Tercüme hizmeti sağlayan firmamız müşterilerimiz kelime sorması üzerine geliştirilen bir projedir. İngilizce dışında Arnavutça, Almanca, Arapça ve Fransızca sözlükleri sitemizde bulabilirsiniz.

Tercüme büromuz dünyanın her yerine Türkçe'den tüm dillere veya tam tersi yönde çeviri hizmeti sağlayabilmektedir. Bir çeviri yaptırmayı düşünüyorsanız hangi yöne tercüme edilecekse ana dili o dildeki tercüman tarafından çevirisi yapılmaktadır. Çevirmenlerimiz yemin belgeli olup bir çok konuda uzmanlaşmışlardır. İçeriğin hassasiyetine göre tercüman seçimi yapılıp azami önem gösterilmektedir.

Çeviri talepleri genellikle İngilizce, Arapça, Almanca, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Portekizce olsa da diğer dillerde de aynı özeni çevirilerinize yansıtmaktayız.

Türkiye'deki çeviri fiyatları, yurt dışına göre daha cazip kalmaktadır. Bunun için yurt dışından firmamıza ulaşan müşterilerimizde, Türkiye'deki fiyatlarla işlem yaptıkları için memnuniyet duymaktadırlar. Sizde çeviri yaptırmak istiyorsanız dosyanızı bize e-posta veya whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderdikten çok kısa bir süre sonra size hem fiyatlandırmasını hemde süresi hakkında bilgi vereceğiz.

Prestij Çeviri Dil Hizmetleri
Telefon: +90 212 227 43 30 - 31
Mobil (Whatsapp): +90 532 525 38 80
E-posta: [email protected]

Sözlük | İngilizce çeviri | RSS